O Klinice

Klinika weterynaryjna LANCET powstała w grudniu 1990 roku. Została założona przez lekarzy weterynarii Julitę i Jacka Stępkowskich. Na początku swojej działalności mieściła się w skromnych pomieszczeniach. W tamtym okresie zajmowaliśmy się głównie chirurgią miękką i ortopedią zwierząt.

Z biegiem czasu zwiększaliśmy zakres usług. W latach 90-tych nasza placówka była gabinetem weterynaryjnym wyposażonym w salę operacyjną i pracownię RTG.

Z każdym rokiem stopniowo zwiększała się liczba pacjentów, stąd naturalną konsekwencją stałego rozwoju była współpraca z nowymi lekarzami, którzy dołączali do zespołu, adaptacja nowych pomieszczeń, organizacja laboratorium diagnostycznego, stacjonarnego szpitala dla zwierząt i wyposażanie kliniki w nowoczesną aparaturę medyczną.

Dziś możemy poszczycić się olbrzymim zapleczem diagnostycznym ułatwiającym rozpoznawanie wielu chorób, doświadczeniem personelu, współpracą z wieloma specjalistami.

Naszą misją jest systematyczny rozwój, dlatego od roku 2013 uruchomiliśmy stosowanie zabiegów hemodializy, a od 2015 roku funkcjonuje już mała stacja dializ umożliwiająca prowadzenie 2 zabiegów równocześnie. Ta terapia u zwierząt jest unikatowa w skali kraju.

dlaczego my?

Dobra klinika weterynaryjna

  • Dbamy o dobre relacje i współpracę między członkami naszego zespołu, oraz o dobrą współpracę i porozumienie miedzy lekarzami, a właścicielami zwierząt.
  • Służymy zdrowiu, dobremu samopoczuciu i długiemu życiu zwierząt, lecząc je oraz informując właścicieli o właściwych działaniach wychowawczych i profilaktycznych.
  • Korzystamy z pomocy dostępnej diagnostyki i wynikającej z niej informacji, ponieważ to diagnoza jest podstawą prawidłowego i skutecznego leczenia.
  • Przeprowadzamy konsultacje w zespole współpracujących ze sobą lekarzy, aby jak najszybciej i jak najtrafniej postawić właściwą diagnozę.

Nasi lekarze

Decydując się na leczenie pupila w Klinice Lancet oddajesz swoje zwierzę w ręce specjalistów, których sam wybierasz. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych lekarzy i techników, którzy codziennie leczą i ratują życie zwierząt.

Otrzymasz tu pełną i zrozumiałą informację o stanie zdrowia swojego pupila oraz o proponowanych metodach leczenia. Współdecydujesz o leczeniu czy o terminie operacji dzięki czemu masz poczucie, że  “trzymasz rękę na pulsie”.

Zdrowie zwierząt to nasz cel.
Pozwól nam zadbać o Swojego pupila.

Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub chcesz umówić wizytę